Oppo Çakma iPhone 6S Üretti

Akıllı telefonlar, günümüzün bir numaralı aracı konumunda şuanda. Hal böyle olunca firmalar hiç durmadan yenilik üstüne yenilik yaparak akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Piyasalara baktığımızda Apple, Samsung ve Sony’in liderliğini görebiliyoruz akıllı telefon sektöründe. Ancak diğer yan firmalar’da bu liderliğe ortak olmak için sınırsız sayıda üretim gerçekleştirip piyasayı oldukça öldürebiliyor. Haberimiz firmasından geliyor. ’nun yapmış olduğu yeni akıllı telefon, Apple’ın geçtiğimiz yıl çıkardığı modeline birebir benziyor.

Telefon üretici olan Oppo, N3 modeli ile piyasada büyük bir sükse yaratmıştı. Geçtiğimiz dönemlerde ki bu başarıyı yenisini eklemek isteyen firma, yeni çıkardığı modeli ile kullanıcılarının gözünde kopyacı olarak hatırlanacak gibi. N3 modeli sayesinde tüm dünyada her kitleye ulaşamasa’da yinede kendi açısından başarı sağlamıştı. Ancak, yeni modelinin iPhone 6s benzeri olması beklentileri aşırı derecede düşürdü. Zaten Oppo’nun böyle bir telefona imza atmasını beklemek kullanıcıları açısından da teknoloji dünyası açısından da şaşırtıcı olarak nitelendirilmekte.

Dünya genelindeki akıllı telefon üreticilerine baktığımızda her seferinde üzerine yenilik ekleyerek piyasaya sürmeleri onları büyük firma yapıyor. Ancak Oppo’nun yaptığı bu hareket malesef kullanıcılarının gözünde eksi puan alarak epey tepki topladı. Yenilik adına hemen hemen hiçbir şeyin olmadığı telefonu hatırlatan Oppo, umarım bu hatasını telafi eder ve bir daha böyle adı altında işler yapmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.