Reklam İçerikli e-bültenlerin Gelmesini Nasıl Engellerim?

Her dakika sizinde e-mailinize reklam içerikli zararlı e-mailler geliyorsa artık buna dur diyebilirsiniz. Nasıl mı? Detaylarını sizin için makalemizde anlatacağız.

Reklam içerikli e- postaları üç farklı yolla engelleyebilirsiniz. İlk yolumuz size gönderilen e-maillerin bir daha gönderilmemesine dair sayfanın bir yerinde bir link olacaktır. Ona tıklayarak e-bülten sisteminden kolaylıkla ayrılabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki anlattığımız yolu anlamadıysanız ikinci yolumuzu deneyebilirsiniz. Sizde bu reklam içerikli e-postaları artık sıkıldıysanız ve görmek istemiyorsanız, bu e-postaları işaretleyip spam klasörüne ya da junk yani önemsiz klasörüne otomatikman gönderebilirsiniz.

reklam-bülten

Bir diğer yolumuzda firmaların bilgi işlemleri içerisine yaptığı düzenlemelerdir. Bu sistem nasıl çalışıyor sizlere ondan bahsetmek istiyorum. Örnek verecek olursak sizin firmanızda 1000-2000 kişinin çalıştığını düşünelim. Her gün binlerce çalışanınız e-mail üzerinden haberleşiyor ve e-bültenlerin gelmesi de eminim vaktinizden çalıyordur. İşte bilgi işlem burada devreye giriyor. Mail size ulaşmadan önce bilgi işlem tarafından incelenerek reklam olup olmadığı kontrol ediliyor ve size öyle gönderiliyor.

Sizde yukarıdaki yollarımızı deneyerek istenmeyen reklamları engelleyebilirsiniz. Faydası olması dileği ile…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.