Samsung Galaxy S6’ıyla Gelen Yenilikler

Teknoloji büyük bir hız ile gelişmeye devam ederken, yeni nesil imkanlar insanların yaşamları içerisinde kendisine çok daha etkin bir şekilde yer bulmasına yol açıyor. Bu gibi etkileri ile dikkatleri üzerine çekmekte olan teknolojik gelişmelerde özellikle de dünyaca ünlü teknoloji devlerinin yeni nesil teknolojik standartlarıyla çok daha hızlı gelişmeler yaşanıyor. Günümüz modern çağının ileri teknoloji markaları arasında gerçekleşmekte olan kıyasıya rekabet ile birlikte teknolojik alanda yaşanmakta olan gelişim çok daha hızlı oluyor.

galaxy 6

Teknoloji gelişiminin en önemli ve en kaliteli devleri arasında kendisine yer bulmakta olan özellikle de akıllı teknoloji de son derece önemli bir rol üstleniyor. yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisinde ileri nesil aşamasına geçişi sağlayan en önemli gelişmelerin yaşanmasında doğrudan etkiler sağlıyor. Bu neden ile de günümüzde ’ un geliştirmekte olduğu yeni nesil akıllı cep telefonu modeli versiyonları oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Yeni nesil akıllı cep telefonu modelinin tanıtılması ile internete sızan tasarımların doğru olduğu anlaşıldı. Samsung tarafından geliştirilen 2015 yılının en yeni amiral gemisi, metal ve cam gövdeden oluşuyor ve oldukça etkileyici görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunun yanı sıra Samsung Galaxy S6 akıllı cep telefonu modeli, su geçirmezlik özelliğini kaybetmiş görünüyor. Pil, cihazla entegre hale getirildiğinden artık sökülemiyor, bunun yanında artık bir microSD slotu bulunmamaktadır. Buna karşın yeni Samsung Galaxy S6 akıllı cep telefonunun kablosuz şarj özelliğine sahip olması son derece önemli bir avantaj sağlıyor. Samsung Galaxy S6’ nın, aynı Galaxy Note 4 modelinde olduğu gibi 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü QHD ekranı video ve oyun keyfini çok daha gerçekçi hale getiriyor olması da kullanımda ayrı bir avantaj sağlıyor. Bunun dışında ekran oldukça temiz ve canlı renklere sahip olmasının yanında yüksek çözünürlüğün pil ömrünü etkileyip etkilemeyeceği konusunda sadece net bir bilgi bulunmuyor.

Ön kamerasında da yenilikçi gelişmeler bulunan, Samsung akıllı cep telefonu modelinde arka kamerayla aynı düşük ışık performansı bulunuyor olması da çok daha kaliteli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.