Wikipedia Mobil Uygulaması Çıktı

Dünya genelinde milyonlara hitap eden sanal kütüphane Wikipedia, mobil uygulaması ile karşımıza çıkıyor. İnternet’in artık bir bilgi kaynağı olduğunu bizlere öğreten Wikipedia, yeni şeyler ve öğrenilmek istenilen konular hakkında bilgiler vermekte. Bilginin paylaşılması ve yayılması internet aleminde bir hayli hızlılaşmaya başladı diyebiliriz. Bilginin ansiklopedisi Wikipedia’da gün geçtikte kendini geliştiriyor ve kullanışını artırıyor.

2003 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren sanal kütüphane, artık mobil cihazlarda da yerini almış bulunuyor. Özellikle öğrencilerin kullandığı ve Google’da aramak istediğiniz bir konu hakkında bilgi almak istediğinizde ilk sırada yer alan Wikipedia, bundan sonra daha kolay halde ulaşabileceksiniz.

wikipedia

Bilginin en büyük kaynağı olan Wikipedia Ansiklopedi uygulamasını sizlerde indirebilirsiniz.

Mobil uygulama aynı zamanda sürekli güncellendiğini söyleyelim. Son güncelleme ile makale düzenleme özelliği mobile cihazlarda da yerini almış bulunuyor. Yani bilgisayara ihtiyaç duymadan makale düzeltmelerini bildirebilirsiniz. Telefon ve tabletlerinizde kesinlikle bulunması gereken bu uygulamayı iOS ve Android için indirme fırsatı sunuyor.

1 yorum

  1. online izle dedi ki:

    kod ezberlemek zevkli bir iş yazarken birşeyler başarabilmek gerçekten insanı mutlu ediyor.paylaşım için teşekkürler. 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.