Blackberry Cep Telefonları

Herkesin gönlünden bir cep telefonu markası yatar. Bazı teknoloji düşkünleri sadece iphone  modellerinin hayranı iken  bazı kullanıcılar Samsung markasının telefonlarına hayrandır. Ama bir kesim vardır ki özellikle e-posta uygulamalarıyla ve rahatlığı ile nam salan ve özellikle tam ortasında bulunan pad joistiği ile ilgi uyandıran Blackberry telefonları tercih ederler. 

Bu yazıda anlatacağım telefon ise Blackberry Curve 8502 Beyaz renk modeli olacak. Bu telefonun ilk dikkat çekici özelliği beyaz renk ile büyüleyen güzelliği. Beyaz renk kesinlikle Qwerty klavyeye sahip bu telefona çok yakışmış. İşletim sistemi Black Os olan telefonun kullanımı bu sayede inanılmaz kolay ve rahat. 2,64” ekrana sahip olan telefonun 2Mp de kamerası bulunmakta.

Bu kamera ile çok profesyonel fotoğraf çekimleri beklemeseniz de özellik açık havalarda oldukça beğeneceğiniz fotoğraflar çekebilirsiniz. Ekranda görünen kısa yollar ile telefonun kullanımı oldukça basite indirgeniyor. Renkli ekranı sayesinde gözü yormayan hoş bir görüntü sunan telefonun fiyatı da oldukça uygun.  Ürünün diğer bir özelliği ise oldukça hafif olmasıdır.  Sadece 106 gram olan Blackberry telefon cebinizde asla ağırlık yaratmayacak.  Micro – Sd kart opsiyonu hafızasını artırabilir 4 saatlik konuşmaya yetecek batarya kapasitesi ile uzun uzun sohbetlerinize yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.