HTC Desire U Resmen Tanıtıldı

HTC firması yeni akıllı telefonunu resmen tanıttı. Tayvan’da düzenlenen etkinlikte HTC Desire U akıllı telefon resmen tanıtılmış oldu. HTC firması Tayvan’a özel ürettiği HTC Desire U akıllı telefonu Tayvan’da tanıtarak büyük ilgi gördü. HTC Desire U akıllı telefonu 800 x 480 piksel çözünürlüğünde 4 inç ekrana sahip olarak geliyor.

HTC Desire U özelliklerine bakacak olursak. Cihaz aynı zamanda bir çok özelliği ile de dikaktleri çekiyor. 1GHz işlemci ile güçlendirilmiş ve 512 MB RAM ile 4GB dahili depolama özelliğine sahip olacak. Cihaz genişletilebilir MicroSD kart yuvası ie 1,650 mAh batarya özelliğide göz kamaştırıyor.

Desire U’nun Google’ın Android işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Versiyon konusunda henüz karar kılınmamış. Cihazda HTC Sense arayüzü ve LED flaş otomatik odaklama özelliğine sahip 5 megapiksel arka kameranın bulunması da cihazı farklı kılıyor.

HTC Desire U’nun bir diğer özelliği ise; 802.11 b/g/n WiFi, MicroUSB portu ve Bluetooth bulunması. HTC Desire U SIM ücretsiz olarak 275 dolara Tayvan’da piyasada olacak.

HTC Desire U Türkiye’ye ne zaman gelecek sorusunu ise şimdilik askıya alıyoruz. HTC Desire U Türkiye fiyatı sorularını da ilerleyen günlerde yanıtlayacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.