Sony’den Yeni Proje

dünyasının 3.markası olarak bilinen , yeni projeler ile karşımıza çıkıyor. , 2013 yılından itibaren akıllı teknolojik alet piyasasına hızlı giriş yapmak istiyor. Kullanıcıları ’ye çeken detaylar HD ekranları, yayınladığı yazılım güncellemeleri ve çekici tasarımları oluyor. Fakat firmanın son projesi konuya farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Sony’den alınan kaynaklar dahilinde farklı projelerin geleceği haberlerini almaktayız. Yeni ve farklı bir proje hayata geçirmek isteyen Sony’nin akıllı telefon ekibi, bir telefon üretmeye karar vermiş. Bunun için seçilen model ise olmuş. Ekran dışında kalan gövdenin tüm bölümleri 24 ayar altın ile kaplanan Xperia P’nin yazılım arayüzü de gövdesiyle uyumlu renklerle düzenlenmiş.

Teknik özelliklere baktığımızda ise değişen bir şey olmadığını görüyoruz: çift çekirdekli 1GHz işlemci, 4 inç ekran, 4.0 işletim sistemi. Sony, bu özel Xperia P’lerden sadece 15 adet üreteceğini açıkladı. Fiyat konusunda ise henüz bilgi bulunmuyor. Firma konuyla ilgili detayları Facebook sayfasından açıklayacağını duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.