Sudan Bıkmış Balıklar Dizisi Oyuncuları

Sudan Bıkmış Balıklar Oyuncuları

Yeni sezona bomba gibi projelerle giriş yapan Star TV’de, Salı akşamlarını Sudan Bıkmış Balıklar dizisi süsleyecek. Sudan Bıkmış Balıklar genç oyuncu kadrosuyla başarıyı elde edecek gibi gözüküyor.

Sudan Bıkmış Balıklar oyuncu kadrosunda; BURAK SAĞYAŞAR (SELİM), EZGİ EYÜBOĞLU (ZEYNEP), İBRAHİM ASLAN (KEREM), KÜBRA BALCAN (MERVE), MERT ASKER (KAMİL-TOMBİKS), BURCU ALTIN (GÖKÇE), PAYİDAR TÜFEKÇİOĞLU (HÜSEYİN), ÖVÜL AVKIRAN (GÜLTEN)YELİZ AYTAR (ESRA), CEVDET ARICILAR (MUHARREM), NERİMAN UĞUR (SEVAL), FERİDUN DÜZAĞAÇ (HİLMİ), FEYZA IŞIK (DUYGU), DENİZ ÖZKAN (ÖMER) gibi oyuncular bulunmakta..

Dizinin Başrol Oyuncuları

Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987 Adana doğumludur. Lycee de Piyer Loti’den mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümüne giren Sağyaşar, eğitimini halen Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdürmektedir.

Ezgi Eyüboğlu, 28 Ekim 1988 Ankara doğumludur. İlk öğreniminin ardından kazandığı sınavla Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarına girip eğitimine devam eden Ezgi Eyüboğlu, iki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi. Sanatçı, 2001 yılında, Elite Model Look adlı yarışmayı üçüncü olarak tamamladı.

Kübra Balcan, 27 Mart 1992 İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü öğrencisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.