Atlasjet Uçak Bileti Kampanyaları ile İş

İşim dolayısıyla çok sık yurtiçi uçuş yapan biriyim ve uçak biletimi genellikle kendim edinirim. Biliyorsunuz ki günümüzde uçak bileti alabilmek çok kolay, bir telefonla ya da bir internet bağlantısıyla uçuş işlemlerimizi on dakikada tamamlayabiliyoruz. Eskiyi hatırlıyorum da bir uçak bileti alabilmek için en az yarım günümüzü harcıyorduk. Hem de bu uçuşlara inanılmaz fiyatlar ödüyorduk. Firmaların sayısı ve rekabetin artması bizlerin işine yaradı. Kampanyalar, fırsatlar, indirimler ve daha birçok avantaj var. Benim seyahatlerimde genellikle tercih ettiğim uçuş firması Atlasjet, çünkü hem çok kaliteli bir firma hem de benim için önemli olan kampanyaları, yıl içinde sürekli devam ediyor.

Hep en ucuz uçak biletini bulduğum Atlas Jet Kampanyalarından biride rötarlara karşı Atatürk Havalimanında yedek uçak bulundurması. Yolcuları yani bizleri mağdur etmemek adına verdiği bu hizmet, beni bu firmayla uçmaktan vazgeçirmeyen en büyük nedenlerden biridir. Bir tatile giderken ve keyfi bir uçak seyahatinde yaşanan rötarlar, bir iki saatlik gecikmeler çokta önemli olmayabiliyor ama bir iş seyahati için bu söz konusu olamıyor. Yarım saatlik bir aksama bile bütün işlerimizi alt üst edebiliyor. Bu kampanya eminim ki Atlas Jet için büyük bir maliyet ama müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olması, tercihlerde en üst sıralarda olmasını sağlıyor. Atlas Jet’in kullandığım fırsatlarından biri de “Jet İş” kartı.

Bu kart şirketlere özel bir uçuş kartı ve yapılan uçuşlardan uçuş mili kazandırıyor. Tek bir kartta hızla biriken milleri tarifeli uçuşlarımda kullanıyorum ve ucuz uçak biletlerim daha da ekonomik hale geliyor, bazı uçuşlarımda uçuş millerim sayesinde ücret ödemediğim bile oluyor. Bu uçuş millerini sadece kendim için değil şirkette çalışanlarımın iş seyahatleri içinde kullanabiliyorum. Beni hem maddi hem de manevi olarak rahatlatan fırsatlarından dolayı Atlas Jet Kampanyalarını sürekli takip eden biriyim ve etrafımdakilere de takip etmelerini öneriyorum çünkü yolcusunu seven Atlat Jet’te herkese uygun bir fırsat mutlaka var.

Kaynak: www.alobilethatti.com

1 yorum

  1. Yasin AYDIN dedi ki:

    AtlasJet Kampanyaları sayfası şuan da açılmıyor, yetkililerin kısa sürede ilgilenmesini öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.