Butik Oteller Daha Nezih Bir Tatil İsteyenlerin Seçimi Oluyor

Tatil yapmak istiyor ve yaptığınız tatilde büyük şehrin o insanı çileden çıkaran gürültüsünün olmasını istemiyorsanız, o gürültülü sokaklardan uzak, taş yığını olan caddelerden uzakta, bir tane bir ağacın bulunmadığı sokaklardan uzak olmak istiyorsanız butik otel seçimi yapın. Yapacağınız butik otel seçimi ile çok rahat edeceksiniz. Çünkü tam anlamıyla sizin isteklerinizi karşılayabilecek bir yapıya sahip olan, sessizliğin ve doğanın tam içinde bir konumda olan butik oteller sayesinde artık yapacağınız tatilden keyif alabileceksiniz. Daha önceleri hep büyük otellerde konaklayarak tatil yaptığınız için sıkıntı yaşadığınız durumlar ötürü bu defasında özel hizmet sunan tesislerde konaklamak isteyebilirsiniz.

Butik Otel Farkı İle Sessizliği Hissedin

Özel hizmet sunan butik oteller, odaları ile ve tesis genelinde sundukları hizmetler ile beğenenizi kazanacaktır. Butik otellerin oda hizmetleri arasında; balkon, internet- wireless (ücretsiz),  kabin kasa (ücretsiz), merkezi klima, mini bar (ücretli), oda servisi (ücretli), plazma & lcd tv, saç kurutma makinesi, su ısıtıcısı, telefon (ücretli), tv uydu yayını bulunmaktadır. Butik otel odalarında bulunan ücretli hizmetler arasında yer alanlar tesis tarafından sizlere en açık şekilde belirtilecektir. Butik otel seçimi yaparak, tatilini en konforlu hali ile yaşamayı düşünüyorsanız Setur kalitesini tercih edebilirsiniz. Setur sizin için butik oteller kategorisinde en özel olan, en kaliteli olan tesisleri seçerek huzurunuza sunmuştur.

Tesislerle ile ilgili olan en detaylı bilgileri Setur’un resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Setur’un resmi web sitesinde isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek butik oteller vardır. Bütçeniz ile uyumlu bir tesis seçimi yapmak için http://www.setur.com.tr/butik-oteller adresini ziyaret edebilirsiniz.  Bu adres üzerinden otel rezervasyonu yaptırarak ve yerinizi ayırtmış olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.