Merit Lefkoşa Otel 2016 Yaz Sezonu

Merit Lefkoşa sezonu

Merit Lefkoşa Otel 2016 yaz sezonunu açtı ve sizleri bekliyor. Kışında hizmet veren otel elbette yazın gelmesi ile birlikte daha hareketleniyor ve doluluk oranlarını çok daha hızlı dolduruyor. Eğer yazın bir planınız var ise ve bu planda olsun diyorsanız o halde biraz acele etmelisiniz. Merit Lefkoşa Otel fiyatları bakımından da hiç korkmadan evet diyeceğiniz bir otel olduğu için oteli incelemenizde oldukça fayda görüyoruz. Merit Lefkoşa Otel için kibris.com adresi sizlere detayları sunmak üzere siteye davet ediyor. Bizce hemen bakarak oteli inceleyiniz ve sonrasında otelden oda almak isterseniz siteden kolaylıkla ekonomik fiyatlar ile tatil planlarınızı yapıp odanızı ayırmaya başlayınız.

City Royal Hotel için de erken rezervasyon imkanı artı en uygun fiyatları vermeye gayret edecek olan Kibris.com adresi ile hemen yerinizi ayırtın. City Royal Hotel sizlere hitap ediyor mu ve beklentilerinizi karşılıyor mu siteden inceleme yaparak kararınızı verebilirsiniz. City Royal Hotel için otelde hangi imkanların olup olmadığını da yine hem görsellerden görebilir hem de özellikler kısmından okuyarak öğrenebilirsiniz. Siteden tatilinizi satın almak istemezseniz müşteri hizmetlerini arayarak telefon aracılığı ile de tatilinizi satın alabileceğinizi unutmayın. Kısaca her imkan ve her rahat koşul sizlere sunuluyor. Tercihi siz yapacak, oteli siz seçecek ve yerinizi ayırtarak ödemenizi yapıyor olacaksınız.

kıbrıs-tatili

Golden Tulip Hotel ise yine bu saydıklarımıza ek olarak sunduğumuz bir diğer otel olacak. Bu 3 otelin de bir ortak yanı var elbette. Her 3 ü de Lefkoşa bölgesinde yer alıyor ve şehir merkezi oteli olarak misafirlerini ağırlıyor. Golden Tulip Hotel fiyatlarını da kibris.com adresi aracılığı ile öğrenin ve kredi kartınız ile hemen satın alıp tatilinizi garantileyiniz. Golden Tulip Hotel ve diğer oteller için de aynı zamanda iptal imkanlarınızın olduğunu unutmayınız ve bu konuda bilgi almak için Kibris.com adresi ile iletişime geçerek bilgi almaya başlayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.