Mısır Turları İle Farklı Bir Coğrafyayı Tanıyacaksınız

Yaşantınızın rutinliğini bir kenara bırakarak çok daha hoş vakitler geçirmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve çok daha hoş vakitler geçirebileceğiniz yurtdışı turlarına katılın. Bu turlar arasında Mısır turları ve daha birçok farklı coğrafyaya yönelik düzenlenmekte olan seyahatler vardır. Sizin isteklerinizi karşılayabilecek özveri ile hazırlanmış olan bir tura katıldığınızda kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Yalnız Mısır turlarına katılmak için vize almanız gerekmektedir. Bu vizeyi almanız için sizden istenilen evraklar arasında; iki adet fonu beyaz olan fotoğraf, en az altı aylık geçerli olan pasaport, nüfus kağıdı fotokopisi gerekiyor. Mısır turlarına katılmak için böylesi ufak bir hazırlık ile vizenizi alabilirsiniz.

Nil Nehrinin Büyüsü Mısır Turları İle Sizi Saracak

Mısır turlarına katılmanız için illaki Arapça bilmenize gerek yoktur. Rehberiniz sizin iletişim kurmada ihtiyaç duyduğunuz anlarda yardımcınız olacaktır. Yanınıza Mısır poundu alırsanız, yapacağınız alışverişlerde daha rahat edersiniz. Döviz ile de alışveriş yapabileceğiniz mısır turları, hoş vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Bölgeye gittiğinizde kültürel alanda bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Osmanlı döneminde yaşıyormuş gibi bir ruh haliniz olacaktır. Ülkemizin kültürü ile benzer olan Mısır’da piramitler bölgesini gezebilirsiniz. Nil nehri kenarında yürüyüşler yapabilirsiniz. Mısır sahillerinden dalış ile deniz altı heyecanını yaşayabilirsiniz. Birkaç gün sürecek olan safari turlarına katılabilirsiniz. Mısır turları ile güzel vakitler geçireceksiniz. Mısır ile ülkemiz arasında bir saat farkı olmadığı için günü değerlendirmekte sıkıntı yaşamayacaksınız.

Mısır’da çöl iklimine hakim olduğundan dolayı gece ile gündüz arasında ülkemizde alıştığımızdan çok daha büyük bir fark vardır. Bundan dolayı tura katılırken bavulunuza akşamları giyebileceğiniz kalın giyecekler almanızda fayda vardır. Daha ayrıntılı bilgi için http://www.setur.com.tr/misir-turlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.