Bayan Ayakkabılarda Müthiş İndirim

Daha önce internet üzerinden ayakkabı veya daha farklı bir ürün almayı denemiş miydiniz? Denemedi iseniz bu makalemize kulak verin çünkü bu makalede çok farklı şeyler anlatacağız. İnternet ve alışveriş yan yana gelince herkes önce bir duraksıyor. Tabi bu sadece bizim ülkemiz için geçerli olduğunu söylemeliyim. Ülkemizde ki dolandırıcılık genelde internet üzerinden olduğundan dolayı alışveriş yapmak isteyen vatandaşları da biraz korkutuyor. Ama artık korkmanıza gerek yok. Bundan böyle Zinba mağazası var.

Sizlerinde bildiği gibi internet üzerinden alışveriş gün geçtikçe büyük bir hızla ilerlemekte. Bundan yaklaşık 10 yıl sonra ticaretin %90′nın sanal ortamda yapılacağı tahminler arasına girmekte. İnsanlar internet üzerinden görüp beğendikleri yada ihtiyaç duydukları herhangi bir şeyi , yine internet aracılığı ile satın alabilmekteler. Satıcı firma, kargo aracılığı yada kendi özel kuryeleri ile satın alınan ürünü adrese teslim edip ürünü en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyor. Bu gerçekten internet dünyasında kullanılan en büyük nimetlerden birisi diyebiliriz. Peki ya İnternet üzerinden alışveriş yaparken en önemli şey nedir desem sizlerde güvenilirlik dersiniz. Artık Zinba var ve sizlerde zinba.com.tr ‘ den güvenilir alışveriş yaparak bayan ayakkabısı satın alabilirsiniz.

Bayan ayakkabısı satın almak isteyen kişileri Zinba.com.tr adresine bekliyoruz. Bayan ayakkabılarında ki o muhteşem indirimler ve kaliteyi ucuza almanın kolay yolu artık Zinba’da. Sadece Bayan Ayakkabısı yok tabi kide. Bayan terlik ve botlarda Zinba’da yer buluyor. En ucuz ve en mükemmel kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

Yeni üye olan kişilere 10 TL değerinde bir hediye çeki veriliyor aynı zamanda. Davet etmiş olduğunuz kişiler için ise 3 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Yazlık ayakkabılarda ise %70’e kadar indirimler var. Ne duruyorsunuz o zaman. ?

Bayanların çok istediği Şeffaf Bantlı Platform Ayakkabı modelini sizde satın alabilirsiniz mesela. Bunun yanı sıra taşlı ayakkabılarda %70’e kadar indirim sunuyor. İşte bir örnek. Platform Kısmı Taşlı Şeffaf Ayakkabı sizce ne kadar dersiniz ? 239.00 TL değerinde ki bu ayakkabı hemen sizi bekliyor. Birde terlik var tabi. Ucuzundan. Üst Kısmı Şeffaf Platform Kısmı Siyah Kırmızı Terlik hemen ucuza gidiyor. İyi alışverişler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.