Bedava İnternet Sitesi Kurma

Birçok insan ya kişisel internet sitesini yapmak ya da sadece öğrenmek için internet sitesi yapmak ister. Ancak internet sitesi yapmak çok büyük bir bilgi birikimine, biraz hayal gücüne, biraz tasarım bilgisine ama en çok da paraya ihtiyaç duyar. Bu bağlamda sadece öğrenmek ya da bir heves için internet sitesi açmak ne derece mantıklı olur düşünmek gerekir.

Bu nedenle bir hevesle bu işe başlamak isteyen insanların bedava internet sitesi kurma konusuna eğilmeleri gereklidir diye düşünüyorum. Böylece bir heves uğruna tonlarca para dökmekten kurtulmuş olursunuz. Öncelikle bedava internet sitesi nasıl açılır gelin buna bir göz atalım.

Öncelikle Google ya da herhangi bir arama motoruna “bedava internet sitesi servisleri” yazarak, size ücretsiz bir şekilde internet sitesi açmanıza olanak tanıyacak olan siteleri bulmalısınız. Daha sonra bu sitelere ücretsiz bir şekilde kayıt olmalısınız. Daha sonra sitenin sizler için hazırlamış olduğu hazır site şablonlarından bir tanesini seçerek işe başlayabilirsiniz.

bedava-site

Daha sonra sitenizin yönetici paneline girerek sitenin ana sayfa içeriğini, diğer alt sayfalarını ve grafiklerini değiştirebilirsiniz. Ancak bu tip siteler size tamamen bir hareket özgürlüğü sağlamaz, aksine sitenin her yerine reklamlar yerleştirirler. Dolayısıyla bu iş sizi tam tatmin etmeyebilir. Eğer bunlarla biraz uğraştıktan sonra bu isteğin sizde bir heves değil, gerçek bir istek olduğunu düşünürseniz eğer, ücretli bir şekilde internet sitesi açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.