e-Sorgulama İşlemleri

e-Sorgulama adresi herhangi bir resmi kurum veya kuruluşla bağlantısı olmamasına rağmen vatandaşların e-Devlet sistemi içinde aradıklarını daha kolay bir şekilde bulabilmelerini sağlamaya yönelik bir web sayfası. Günlük hayatta insanlarımız ya ne yapacağını, nasıl yapılması gerektiğini ve sorgulama işlemlerine hakim olmadığından yeterince bilinçli olarak interaktif uygulamaları kullanamıyor. Siz değerli vatandaşlarımızın bu gibi durumda sorgulamaları, haberleri vs. uygulamalar hakkında daha kolay bir şekilde kullanabilmesi anlaşır şekilde sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

e-Sorgulama Portal web sayfasında ulaşabileceğiniz başlıca içerikler SSK Sorgulama sorgulama sayfasıdır. Bu sayfada geniş kapsamlı anlatım sayesinde hizmetlerini kolayca sorgulamayı öğrenebilirsiniz. Diğer sıkça kullanılan Yargıtay Dosya Sorgulama uygulaması sayesinde vatandaşlar borçlarını sorgulama işlemini kolayca yapabilmektedir.

e-Sorgulama sitesinde tüm bu Sosyal Güvenlik Kurumu sorgulamaları dışında diğer e-Devlet sorgulamalarıda yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.