Ev Almak Artık Çok Kolay

istiyorsunuz ve güvenebileceğiniz inşaat firması yok. O zaman biz sizi yönlendirelim ve içiniz rahat etsin. Anadolum İnşaat senelerdir bu işe emek vermiş bir firmadır. Ev alma’nın en kolay yollarından biri ve siz değerli müşterileri için en güzel fiyatları sunuyor. 1995 yılından beri faaliyet de olan ve inşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firma, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

Daha önce Mini Point projesini duymuş muydunuz ? Duymayanlar için kısa bir açıklama yapalım istedik.

Nedir bu Mini Point Konut Projesi projesi ?

Kendi sitelerinde açıklamalarında aynı şu şekilde yer alıyor ; İnşaat, Pendik Kurtköy’de büyük ilgi gören ve yapımı tamamlanan mini konseptli iki projesine çok yakın konumda, yeni bir projeye imza atıyor : Anadolum Mini Point. Mini Point, Viaport’a 4, Sabiha Gökçen havalimanına 3,5, Tem’e 4 km uzaklıkta. Kurtköy konut projeleri aslında bununla sınırlı kalmıyor. Anadolum İnşaat önderliğinde bir çok yeni projede gelmeye devam edecektir şüphesiz.

Projesi ile bir çok kişi ev hayaline kavuşabilecek. En avantajlı fiyatlara da sahip olacak projede yok yok aslında. İstanbul’un en güzel yerlerinden olan KurtKöy ‘ de bir ev sahibi olmak ne kadar da güzel değil mi? Mini Point; 1+0, 1+0 teras, 1+1, 1+1 teras, 2+1 ve teraslı tipleri olmak üzere farklı daire seçenekleri ile kolay ödenebilir olması yönüyle her bütçeye hitap eden bir projedir.

Aynı zamanda Kurtköy site içinde satılık daireler görebilmek mümkün. Kurtköy’den ev alarak sizlerde rahatlığın konforluğun tadına bakabilirsiniz. Havuzu, güvenliği ve teraslı konsept mimari konusunda evler mükemmel görünüyor. Güvenlik ‘in en üst düzeyde olması, havuzun bulunması ve en önemlisi teraslı konsept mimari şeklinde olması bu evleri tercih etmemize sebep oluyor 🙂 Şimdiden hayırlı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.