Güncel bloglar arasında enginuslu.com

Son zamanlarda güncel blogların sayısı bihaylice artmış durumda. Bu blogların kalitesi tartışılır. Sizlere tanıtacağımız blog enginuslu.com. Kişisel blog olarak açılmış olan bu blogun içerisinde güncel olaylar, işinize yarayacak bilgiler bulunmakta. Sitede gerek hoşça vakit geçirecek gerekse bilgilerle bilginize bilgi katacaksınız.

Sitede var olan konulardan bazılarını sıralayacak olursak,

Online oyun severlerin yakından tanıdığı metin2 oyununun lonca simgelerini sitede bulabilirsiniz. Metin2 lonca simgeleri adında bulabileceğiniz bu konuya yorum atarak lonca simgesi isteğinde bulunabiliyorsunuz. Ayrıca metin2 online oyununa nasıl metin2 simgesi ekleneceğini anlatan bir konuda mevcut sitede.

Vodafone , avea gibi hat şirketlerine ait sms paketlerine siteden ulaşabilirsiniz. Avea sms paketleri gibi konularıyla hat kullanıcılarının çoğunlukla kullandığı fonksiyonları enginuslu.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bu kadarmı diyenler olabilir içinizden. Tabikide bu kadar değil bu sadece konulardan bazıları enginuslu.com a girerek işinize yarayacak, hoşca vakit geçirebileceğiniz bir site arıyorsanız bu site tam size göre.

Uzun lafın kısası enginuslu.com adresini takip ederek gerek gündemden gerekse eski bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Sık sık güncellenen enginuslu.com a sizleride bekliyoruz.

Site : www.enginuslu.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.