Oyunlar – Ev Dekorasyon ve dahası

Oyun Yenioyunlar.com.tr’de oynanır

Türkiyede Dijital oyunlar federasyonu’da kurulduktan sonra oyun sektörü git gide büyüyor, hergün yeni bir oyun bu sektöre dahil oluyor. Oyunlar, her ne kadar insan sağlığı açısından fiziksel etkileriyle zararlı olarak bilinsede, aslında gözlerin gelişimi için oyun oynamakta yarar var.  Dijital ortamda oynana her oyun, abartılmadığı sürece hiçbir şekilde zarar vermez. Oyun’lar hayat’ın bir parçası olarak görülmemeli, eğlence parçası olarak görülmelidir.

Giyim

Tesettür, islam aleminde büyük bir yer kaplar. Tesettür, örtünmek, gizlenmek, gibi birçok anlamda kullanılır. Teseddür halk arasında baş örtüsü olarak bilinsede, tesettür ile baş örtüsü arasında birçok fark vardır. Tesettür, islam’a uygun giyinmek için takılırken, baş örtüsü, güneşten korunmak için bile takılabilir…

Makinaları

Yaz aylarında hem temizlik için hemde zaman’dan tasarruf için birçok kişi halı yıkama makinelerine başvurmuştur. Halı yıkama makineleri ile birlikte halılarınız, yeni gibi tertemiz olur, hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Yaz aylarında tek tek halı yıkamak ile uğraşmak yerine, bırakın halı yıkama makineleri halılarınızı tertemiz yapsın.

Basınçlı Yıkama Makinası          

Basınçlı yıkama makineleri kişisel kullanımlarda pek tercih edilmesede, her kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Genelde basınçlı yıkama makinelerini, araba yıkama, halı yıkama iş yerleri satın almaktadır. 120 Bar, 150 bar gibi çeşitleri mevcuttur. Kurumuş kirler bile basınçlı yıkama makinası ile çok kolay temizlenmektedir.

Ev Dekorasyon

Ev dekorasyonu, renkler, mobilyalar, kullanılan eşyalar, döşemeler, kumaşlar gibi birçok parçanın bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Ev dekorasyon yaparken özellikle kullanılan renkler, kullanılan tamamlayıcı eşyalara dikkat edilmelidir. Böylece evinizin havası daha modern, daha huzur verici olmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.