Reklam ve Seo

Reklam :

Tek yönlü bir iletişim süreci işler reklamlarda. her ne kadar günümüzün geri bildirim mekanizmaları (örneğin twitter) gelişmişse de özü itibariyle reklam, mesajını verir ve orada durur.

reklam mesajına maruz kalan tüketicinin yapabileceği çok bir şey yoktur. elindeki tek şey, vaat edilen şeyi reddetmek ya da satın alma sürecine girmektir.

bu açıdan reklam, talepkardır. sizden bir şeyleri hemen talep eder. kurumsal imaj reklamlarını bir yana bırakırsak hemen hepsi propagandisttir, totaliterdir.

 

Seo :

Web siteleri insanların anlayabileceği ve onlara hitap eden görsellikte ve yapıda hazırlanır. fakat çoğunlukla kurulan yapı genel olarak hepimizin ve en başta arama motorlarının tercih ettiği, hızlılık, kolay kullanılabilirlik ve düzgün yapısal temellere oturmak yerine fazla görsel ve kompleks olmaktadır. arama motoru optimizasyonu çalışmalarının bir aşamasında yapılan bunun düzeltilmesidir.

çok kısa özetlemek gerekirse*arama motoru optimizasyonu ( seo ) web sayfalarının içeriğinin, ana temasının, alt başlıklarının ve diğer tüm detaylarının arama motoru tarafından doğru şekilde algılanabilmesi için yapılan işlemler bütünüdür. bir nevi sanal ortam dekoratörlüğüdür.

creamarks_01

İnternet Reklamcılığı :

Firmanıza özel facebook ve twitter application ları yazıyoruz. Oyun ve size özel kampanyalarınızı duyurabileceğiniz eğlenceli aktiviteler tasarlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Sanal reklamın en büyük kozlarından olan bu sosyal medya ağına sizde katılın.

facebook reklamları ile hem facebook sayfanız büyüsün hemde daha fazla müşteriye ulaşın..

Büyümek isteyen yada gelişmek isteyen tüm şirketlere özel çözümler üretiyoruz..

Sosyal Medya : Teknolojik imkanlar daha erişilebilir ve yaygın olmasına rağmen avrupa’da günlük hayata, siyasete, ekonomiye, spora, pazarlama sektörüne ve bilimum alana türkiye’deki kadar etki etmemektedir. türkiye’de bu kadar moda bir kavram olmasında artan genç nüfusun etkisi çok büyük. hatta facebook sayesinde bilgisayar kullanmayı öğrenen orta yaşlılar bu kavramın moda olması sayesinde de gerçek anlamda internetle tanıştı denilebilir. ancak türkiye için de henüz yeni bir kavram olmasına rağmen kısa bir dönem içerisinde bir çok firma sosyal medya ajansları sayesinde sosyal medya gelişimine katkıda bulunmuşlardır..

########### İLETİŞİM ###########

İletişim Bilgileri
Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi No:29 D:2,
Şişli, İstanbul, Türkiye
Telefon
+90 212 281 43 04
E-mail
info@creamarks.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.