Ukash ve güvenlik

E – ticaret sitelerinin günümüzde taşıdığı riskler çok büyüktür. Öyle ki bu sitelere kredi kartı bilgilerimizi giriyoruz ve bu bilgilerin çalışması dahilinde neler olabileceği aklımızdan dahi geçmiyor. Bu nedenle e – ticaret siteleri çok büyük risk taşır. Belirtmeliyiz ki hiçbir e – ticaret sitesi %100 güvenli değildir, olamaz. Günümüzde dış işleri bakanlığının internet sitesinin internet korsanları tarafından ele geçirildiğini söylersek çok daha fazla açıklama yapmamıza herhalde gerek kalmaz.

E – ticaret sitelerinden alış veriş yaparken bizim kullanmamız gerken modüler bir güvenlik sistemi vardır ve bu çağımızın en etkili güvenlik çözümüdür. Bu çözüm risklerinizi sıfıra yaklaştırır ve güvenli alış veriş yapmanızı sağlar. Bu modüler güvenliği ismi ukash karttır.

Ukash kart bir çeşit sanal kredi kartıdır. 1997 yılından günümüze kadar dünya da yaygın olarak kullnılmaktadır ve uluslar arası bir marka konumundadır. Bu sanal kredi kartı diğer kredi kartlarına göre mantıksal ve kullanış olarak farklıdır. Ukash Bu farklılık size e- ticarette alış veriş yaparken güven olarak, güvenlik olarak geri dönecektir. Çünkü bu mantık farklı sizin risklerinizi azaltacak ve internet haydutlarının canını sıkacak bir farktır. Fark ise; limitlerini kullanıcının belirlediği kredi kartıdır. Zaten ukash kartın üretim amacı da tam olarak kullanıcının internette daha güvenli şekilde alış veriş yapacak olmasıdır. Yukarı da anlattığımız gibi e – ticaret risklidir ancak oyunu kurallarına göre oynarsanız sorun yaşamazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.