webmaster forumu hosting ve sunucular hakkında

Merhaba sevgili takipçilerimiz, sizlere Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerim hakkında bilgi vereceğiz. Şimdi piyasada yıllar boyunca süre gelen birçok forum açıldı kapandı. Bunlardan bazıları dimdik ayakta kaldı. Bu forumlar webmaster forumları oldu genellikle. Bu sitelerin barınmaları için genellikle hosting vb yerlerde barınması gerekiyor. Büyük hitli sitelerde genellikle sunucu kullanılmalıdır. hitleri çok olduğu için hosting yorulur ve bunları taşıyamamaktadır.

konusunda birçok firma hizmet ederken bazı firmalar piyasada öncü olarak yollarına devam etmektedir. Tabi bu alanlarda genellikle ilk kayıtlarda indirim kuponu veren firmalar daha çok tavsiye edilmektedirler. Godaddy bu konuda öncü olarak devam etsede Türkiye’de birçok firma, bu işi rahat yapabilmektedir. Bu konuda araştırmadan kesinlikle hareket etmemek gerekiyor. Webmaster forumu, domain, hosting ve sunucu tavsiyelerime kulak vermek isteyenler bu konuda bana danışabilirler.

Webmaster forumları alanında birçok yaygınlık olmasada çok site kopya içerik ile kendilerini yaptıklarını sanıyorlar. Bunun için sistemlerde ticaret yaparken kesinlikle temkinli davranmalısınız. Mesela domain alışı aracılığı ile yapılacaksa çok dikkat ediniz. Her ne olursa olsun paranızı böyle kişilere kaptırmak istemezsiniz.

Daha sonraki yazılarımızda sizlere takılıp zaman geçirebileceğiniz güvenli webmaster sitelerinden ve eğer hosting vb almak isterseniz onlar hakkında detaylı bilgiler vereceğimiz bir yazı hazırlayacağım. Şimdilik kendinize iyi bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.