1 Yıl Parça Garantili Franke Servis Hizmeti

Özel Franke Servis sizlere kalite kelimesini yeniden anlamlandırmanızı hatırlatacak bir servistir. Ürünlerinin kalitesini geçtim TSE belgeli servis hizmet noktaları güler yülü personelimiz ve sürekli ulaşabileceğiniz çağrı hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin yedek parçadan en ufak arızaya her şeyiniz de yanınız da olup sizlere kaliteyi yaşatmayı görevimiz bildik.

Franke Servis müşteri memnuniyeti en büyük reklamımızdır diyerek çıktığı bu yolda bu geniş ailemiz içerisin de sizleri de görmekten büyük bir gurur duyacağını belirtmektedir. Siz kara düşünmeyin ve size en yakın yetkili servisimize buyurun gelin kaliteyi ucuza alabileceğiniz ve bu kalite bu fiyata diyeceğiniz servisimizden memnun kalmadan vedalaşmanız mümkün olmayacaktır. Deneyimli ekibi ile garanti içinde veya garanti dışı tüm hizmetlerini ayaklarınıza sermektedir.

Franke Servis siz varsanız varız diyor ve garanti dışı olsa bile ürününüz bunların hizmetlerini kalitesi karşında cebinizi yakmadığını göreceksinizdir. Şimdi neden vakit kaybediyoruz ki değil mi? En yakın olan servise ufak bir bilgi vermeniz sizlere kaliteyi yakalamak için yeterli olacaktır.

WEB ADRESİ : www.frankeservis.co

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.