1 Yıl Parça ve İşçilik Garantili Özel Philips Serivisi

Dünyaca ünlü markaları yakın takibe almaya devam ediyorum ve bu markalardan bir tanesi de: Philips. Hepinizin yakından tanıdığı ve birçoklarınızın da hizmet aldığı marka diyebiliriz ve ben de bu markanın ürünlerini kullanan biri olarak, bugün sizlere markanın servis hizmetlerinden bahsetmek istiyorum.

Servis hizmetleri konusunda genellikle yetkili firmaları tercih ederdim ancak son dönemde yaşattıkları sıkıntılar nedeniyle bu firmalardan biraz olsun uzaklaştım diyebilirim. Sorunlar elbette çok büyük değil ancak ilgisiz tavır ve umursamaz bir karakter benim hoşuma gitmiyor ve eğer para ödüyorsam biraz olsun karşılığını da almak en doğal hakkım diye düşünüyorum.

Özel Philips Servisi firması, listenize eklemenizi istediğim firmalardan bir tanesidir ve markanın kalitesine, sorumluluğuna uygun şekilde hizmet veren ender firmalardan bir tanesidir. Kusursuz çalışmaların yanı sıra en büyük ihtiyacımız olan güler yüzü de bizlere sunan bu firma, deneyimli ekibi ile sektörde çok daha kaliteli işler yapmaya devam ediyor.

Servis firmalarının bana göre en büyük eksiği garantili hizmet sunmuyor olmalarıdır ancak diyorum ya bu firma benim için ayrı bir yerde çünkü onlar servis hizmetlerinden sonra 1 yıl boyunca ürünlerinizi garanti altına alıyor ve varsa akıllardaki soru işaretlerini en iyi şekilde gidermeyi de başarıyorlar. Daha fazla bilgi ve daha fazla hizmet için çağrı merkezlerinden ya da web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.