Eca Kombi Servisi – 444 7 404

ECA Kombi Servisi sayesinde deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız tarafından, kombinizin yıllık bakım ve onarımı yapılabilmektedir. Özel teknik servisimiz, istediğiniz zaman kombinizin bakımı için size yardımcı olmaktadır. Kombilerin yıllık periyodik bakımı hem sizin aile bütçeniz için, hem çevre için, hem de kombinizin ömrü için gerekli ve önemli bir bakımdır.

Eca Kombi Servisi

ECA kombiler, hermetik kombi grubuna girmektedir. Bu tür kombilerde hava, dışarıdan alınır ve dışarıya verilir. Hava dışarıdan alındığı için, kombiniz üzerinde tozlanma meydana gelmektedir. Bu tozlanma zaman içerisinde kombinizin tıkanmasına, dolayısı ile daha fazla elektrik tüketimine neden olmaktadır. ECA Kombi Servisi arayarak yıllık bakım yapılmasını isteyiniz. Böylece özel teknik servis teknisyenlerimiz, kombinizin bakımını ve temizliğini yaparak, kombinizde arıza olup olmadığını belirleyeceklerdir. Herhangi bir arıza durumunda, arızanın giderilmesi için gerekli onarım işi yapacaklardır. Gerekli bakım ve onarım yapıldıktan sonra kombinizin daha az elektrik harcadığına şahit olacaksınız.

Eca Kombi Servis Telefonları

Böylece, hem elektrikten tasarruf yapmış, hem de özel teknik servis sayesinde, kombinizin periyodik bakımını yaptırmış olacaksınız. Yıllık Periyodik Bakım yaptırabilmek için bize ulaşabileceğiniz irtibat numaramız: 444 7 404

http://www.ecakombiservisi.co

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.