İhlas servis

İhlas servis sizlere ve İhlas markalı eşyalarınıza destek vermek için kurulduğu günden bu yana başarılı olabilmek için çalışmaktadır. Kendine ve markasına olan güveni ile İhlas servis sizlere hizmetleri ile güven vermektedir. Elektronik ürünlerin destek servislerinde güven kavramı çok önemlidir. İşini iyi yapmayan bir yere denk geldiğiniz zaman ne yazık ki kişileri kayıpları cihazlarını kaybetmeye kadar gidiyor.

İhlas Şofben

İşini iyi yapamamak ve ihmal sonucunda zararlı sizler çıkabilirsiniz. Bu nedenle servis desteklerinde referansları yüksek güvenebileceğiniz yerler olması çok önemlidir. İhlas servis bu alanda müşteri referansı bakımından oldukça zengindir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma her memnun müşterisi olumlu referans niteliğinde olduğu için verdiği hizmetlerinde bunu göz önünde bulundurarak hizmet verir.

İhlas Servisleri

Sağladığımız parça hizmetlerinde 1 yıl yedek parça garantisi vermekteyiz. Klima ve kombi gibi İhlas marka olan ürünlerinizin her türlü bakım ve onarımı itina ile yapılarak sizlere teslim edilir. Büyük özen ve dikkat içinde çalışarak cihazlarınızı aldığımız gibi teslim etmeyi amaçlarız. Her tür gelişmeye açık olan firma yapısı ile yeniliklerden uzak kalmadan hizmet veririz. İhlas servis’e ulaşmak için 444 7 404’ü arayabilirsiniz. Sınır tanımayan hizmet kalitemizle her türlü bakım ve onarım işleriniz usta eller tarafından yapılır. Ev yaşamında büyük kolaylıklar saylayan eşyalarınız için sizde bir kolaylık yapıp bizi tercih edin.

Site: http://www.ihlasservis.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.