Lavabo Temizliğine Ne Kadar Önem Veriyorsunuz?

Ülkemizin en büyük sorunlarından biri geliyor şu alt yapı. Malesef eskiden yapılan yanlış çalışmalar şimdi ki yerleşimlerde sıkıntılar yaratabiliyor. Neden mi? Ülkemizde malesef insanlarımız biraz dikkatsiz. Biraz değil aslında epeyce dikkatsiz ve ileriye dönük hiç bir şey düşünmüyor. Lavabo temizliğine ne kadar önem veriyorsunuz mesela? Hatırlayanlar bilecektir muhakkak. Kanalizasyon ile mahalle aralarında gitmeyen kötü kokular sebebi ile sokağa çıkamaz durumda idik zamanların birinde. Şimdi öyle değil. Fakat şöyle’de bir şey var. Lavabo tıkanıklığı sebebi ile yine eski haline geldik. Peçetelerin dikkatsiz şekilde ört bas edilerek atılması ve yanlış kullanımı kanalizasyonlarda ki sıkıntıyı ortaya çıkarıyor. Çok şükür ki günümüzde bunu düzelten ve rayına oturtan firmalar var.

Eskiden kullanılan ilkel yöntemlerde olduğu gibi etrafı köstebek yuvasına çevirmeyen, birkaç fayansın kırılmasına dahi gerek bırakmadan gider hattını robot cihazlarla açan servis ekibimiz bu herkesin canını sıkan tesisat arızasına en pratik şekilde çözüm getiriyor.

Sonucu garanti eden tıkanıklık açma servisi atık su tesisatlarındaki tıkanıklıkları açmak için sizlere hizmet vermekte. Özel olarak tasarlanmış olan araçlar sayesinde bu şekilde kötü kokular ve korkulu rüya haline gelen lavabo tıkanıklığı hayal oluyor. Tuvalet tıkanıklığı herkesin kabusu olmuştur elbet.

İnsanoğlunun yaşadığı her yapıda atık suyu belediyenin kanalizasyon hatlarına taşımak için gider boruları döşenmekte. Bu yüzdende eski alt yapılar şuan yenileniyor. Eskiden bulunan pvc yapıdaki boru markasının adı pimaş olduğu için günümüze kadar atık su borularına pimaş denmeye başlandı. Pimaş boruların zaman içerisinde yağ tutması veya eskimesi sonucu tıkanmalar elbette başladı. Yerleşik düzende yaşayan insanların başına sık sık gelen bu tıkanmalar bazen evde yada iş yerinde ortaya çıkmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için sizlere önereceğim firma sayesinde sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Pimaş açma servisi en iyi hizmete vererek sizlere rahat bir nefes aldıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.