Su Kaçağı Tespit Etme

Öncelikli olarak evinizde iş yerinizde bir tesisat kaçağı varsa nasıl anlarsınız. Bir kaç bilgi vereceğim sizlere. Eğer yaşadığınız mekanda küflenme tavanlardaki boyalarda kabarma ve lekeler varsa. Bunlar tek başına su kaçağı olduğu anlamına gelmez.

Evin her hangi bir borusunda kaçak var ise aşağı kata hiç kesilmeyen bir su kalıntısı olması gerekir. İşin ilginç tarafı damlayan bu su geceleri daha kuvvetli olduğu halde sabahları ve gün boyunca kesiliyordur. Bu tesisat kaçağına tesisatçılar pis su kaçağı ismini takarlar. Çünkü; geceleri su basıncı arttığından daha fazla sızıntı yapmaktadır. Bazen kafalar bu sızıntıda karışıklıklara bile neden olur. Ama artık çağımızdaki son model aletlerle çalışan tesisat firmaları sayesinde kesin çözümlere ulaşmak artık çok kolay. Su kaçağı tespiti zor olsa’da yinede anlaşılır. Zaten pis su atığı ile ilgili ise kaçak alt katın tavanında tüylenen bölge her gün biraz daha fazlalaşmaktadır. Bilhassa eski yapılarda su kaçağına rastlamak daha fazladır.Betonların arasında kullanılan öğünün şartlarından dolayı borular zamanla çürüyerek sızıntılar vermektedir. Eğer su kaçağı bulma olayında zorluk çekiyor iseniz profesyonel yardım almalısınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda başınıza daha fazla masraf çıkmasını istemiyorsanız şayet. BU işte deneyimli kadrosu ile son model cihazlarla evinize gelerek ne duvar kırarak,ne fayanslarınıza zarar vererek işlem yapmaz. Size düşen şikayetinizi gelen elemanlara anlatmanız yetmekte.

Size deneyimli ekibiyle hizmette sınır tanımayan müşteri memnuniyetini ilke edinen www.gultesisat.com internetten girerek hakkında gerekli bilgilere ve sizlere verdiği hizmet yelpazesini görerek karar vereceğinize eminim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.