Vaillant Servis – 444 7 404

Vaillant markası 1992 yılından beri Türkiye’de faal olan bir firmadır. Pek çok üründe faaliyet gösteren firmanın gaz yakıtlı cihazları, ısı pompalar, güneş enerji sistemleri, klimaları, radyatörleri, elektrikli cihazları, otomatik kontrol cihazları gibi geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Vaillant servis hizmetleri olarak Vaillant firması cihazlarına özel servis hizmeti sunulmaktadır.

Servis Vaillant

Teknik servis olarak Vaillant firmasının ürünlerine özel servis şeklinde hizmet verilmektedir. Servis hizmetlerinde 1 yıl parça garantisi sunulmaktadır. Servis olarak hızlı bir hizmet anlayışına sahip bulunmaktayız. Çağrı merkezi telefon numaramız olan 444 7 404 numarasını aradığınızda hemen bulunduğunuz noktaya intikal ediyor ve sorununuzun çözümünü en hızlı şekilde yapmaya çalışıyoruz. Teknik servisimiz deneyimli personellerden oluşmaktadır. Güler yüzlü ve pratik bir ekibe sahip olan teknik servisimiz ile Vaillant firması için özel servis hizmeti vermektedir. Vaillant servis hizmeti verirken sizleri de kendimiz gibi görmekte ve teknik destek verirken en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Servis hizmetlerimiz en son teknoloji tamirat teknikleri ile yapılmaktadır.

Tuzla Vaillant Servisi

İşimizin ustalığına güvenerek 1 yıllık parça garantisi sunuyoruz. Servisimiz 7 gün 24 saat erişilebilen çağrı merkezine ve acil durumlarda hızlı bir şekilde müdahale edebilecek teknik bir ekibe sahiptir. Firmamız gezgin servis araçlarına sahiptir. Bu sayede Vaillant servis taleplerinize en kısa zamanda karşılık verilebilmektedir. Çağrı merkezimize ulaşıp teknik servis talebinde bulunulması yeterli olacaktır. Teknik ekibimize bilgileriniz iletilecek ve adresinize yönlendirilecektir.

Site : www.vaillantservismerkezi.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.