2014 Chevrolet Stingray Fiyatı Açıklandı

Posted on

Chevrolet’in en son modeli 2014 Chevrolet Stingray‘ın fiyatı belli oldu. Pek çok özelliği ile kaliteli otomobil tutkunlarını tatmin eden otomobilin fiyatı da bu kalitedeki bir araç isteyenin katlanabileceği bir düzeyde.

İki farklı fiyat ve model seçeneğiyle tanıtılan ürünün coupe modeli yaklaşık 52 bin dolar olurken convertible modeli ise yaklaşık 57 bin dolar oldu. 450 HP güçle dikkat çeken Corvette Stingray’ın 4 saniyede 100 kilometre hıza ulaşacağı belirtiliyor. Gerçekleştirilen testlerden başarıyla geçen 2014 model bu lüks araçlar hızla satış aşamasına geldi. Şu anda çeşitli ülkelerde görücüye çıkmış durumda olan araca talep de sanılandan yüksek çıktı.

Chevrolet bu araca özgü çeşitli teknolojik seçenekler de düşünmüş. Araç içerisinde bulunmasını istediğiniz kimi entegre teknolojiler ile az bir fiyat farkıyla pek çok konfora sahip olabilirsiniz. Bu teknolojik seçenekler navigasyon, yüksek bir performans ve iyi bir tasarıma sahip müzik sistemi, Manyetik Sürüş Kontrol Sistemi, Performans Çekiş Yönelimi gibi kimi yüksek düzeyde ürünlerden oluşuyor. Tüm bu şartlar göz önüne alındığında bu denli lüks bir aracın iyi bir imaj olacağı değerlendirmeler arasında.

2014-Chevrolet-Corvette-Stingray-Black

2014 Otomobil piyasaları için zor bir yıl olacak. Krizden çıkış aşamalarını da yavaş yavaş atlatan dünyada otomobil satışlarının patlayacağı tahmin ediliyor. Türkiye’de de pazar payı edinmek isteyen Chevrolet bu amaçla yeni anlaşmalar yapıyor. Gelen bilgilere göre 2014 Chevrolet Stingray her iki modelde de Türkiye’de satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir