2018 Kürk Kaban Modelleri

Posted on

2018 Kürk kaban modelleri podyumlara sıcaklık, çekicilik, güzellik ve lüks görüntü kazandırırken bizleri ve ortamları ısıtacak gibi görünüyor.

Yeni sezon eğilimler içinde dikkat çeken lüks kumaşlar öne çıkarken özellikle deri ve kürk en çok göreceğiniz malzemelerden sadece ikisi diyebilir. Kürk aslında podyumda gerçek eğilimiyle değil duyarlı birçok moda tarafından da imitasyon tasarımlarıyla dikkat çekti. Toplum tarafından da olumlu bakılmayan gerçek kürk tasarımlarını aratmayan imitasyon kürk tasarımlarında renk, model çeşitliğini de arttırmış görünür. Kürk kaban tasarımlarında renkler, desenler, tarzları ve modeller bu sezon en konuşulan detaylarıyla eğilim yaratacak birçok detayı podyumlara taşımayı başardı. Birçok ünlü modacının koleksiyonunda rastladığım kürk kabanlarda renk yelpazesi bu sezonun şaşırtan canlı, klasik ve nötr renkleri içeriyor.

Yeni sezon kürk kaban modelleri siyah, gri, beyaz, kırmızı, bordo, sarı, pembe gibi birçok farklı renkle biz bayanların beğenisine sunuluyor olacak. Desenler ise oldukça davetkâr çeşitliliğe sahip tasarımcılar kürklerde olağandışı leopar desenlerini renklerin kullanımıyla farklı bir boyutta sergilerken çizgiler ve bu sezon iki rengin kullanıldığı blok çalışmalarla dikkat çeken tasarımlar yaratılmıştır. İki renk olan kürk kabanlar bu sezonun yeni eğilimlerinden biri renk geçişlerinin ya da iki rengin kaban üzerinde iki farklı bir görsellik kullanarak yaratılana tasarımlarını içeriyor.

2015-kürk-kaban-modelleri 2015-kürk-kaban-modelleri-2 2015-kürk-kaban-modelleri-3 2015-kürk-kaban-modelleri-4 2015-kürk-kaban-modelleri-5

Kürk kabanlarda tasarlanan boy özellikle basen altı, midi ve maksi boylarda ihtişamlı görsellikleriyle podyumlarda boy gösteriyorlar. Kürk bakıldığında lüksün, zarafetin gösterişin bir parçası olarak kullanılsa da günümüzde artık günlük giyimin bir parçası oldu biz bayanlar gösterişi ve şıklığı günlük hayatımızda da göstermekten hoşlanır bunu da sergilemekten zevk alır hale geldik. Şık olarak gündüz ve gece olarak artık özel bir tarza bürünmeyi içermiyor. Moda artık değişiyor ve günlükte şık olmanın yolları ve parçaları biz bayanlara modacılar sayesinde sunuluyor.

Yeni sezon kürk kabanlar genelde kabarık bol tüylü modeller ya da tıraşlanmış kısa tüylü kürk tasarımları kullanılıyor. Gösteriş seviyorsanız mutlaka kabarık tüylerden tasarlanan modelleri tavsiye ederim fakat kürk kaban modellerinde özelliklede maksi boyları kullanmak isteyen bayanlara tavsiyen zayıf ve uzun boylu olmaları olacak çünkü kürk kabanlarda kabarık modeller boyu kısa ve kilolu gösterme gibi bir dezavantaja sahiptir.

Kürk kabanlarda dikkat çeken tarzlar ise kadın vurgusunun yapıldığı şık modeller, maskülen eğilimli modeller ve özellikle bu yılın trendi oversized modeller sezonun en konuşulan tarzları arasında yer alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir