2018 Prenses Gelinlik Modelleri

Posted on

Bir genç kızın en büyük hayalidir, düğün gibi bir kuğu gibi düğün salonunda boy göstermek. Çocukluktan gelen bu halay ta ki evlenecekleri güne kadar devam eder. Genelde de genç kızlarımızın gelinlik hayallerinde hep belden aşağısı çok kabarık olan gelinlik modelleri vardır. Günümüzde Prenses gelinlik modeli olarak adlandırılan gelinlik modelleri aslında genç kızlarımızın çocukluktan bu yana hayallerini süsleyen gelinlik modellerinin ta kendisidir. Sizler için bizde önümüzde ki sezonun prenses gelinlik modellerini araştırdık.

2018 Prenses gelinlik modelleri, sezonun tüm yeniliklerini üzerinde taşımaktadır. Bele kadar straplez inen gelinlikler, belden itibaren bir anda kabararak yerlere kadar kabarık bir şekilde inmektedir. Prenses gelinlik modellerinin belden bir anda kabararak yere kadar inmesi, göbek ve kalçada oluşabilecek fazlalıkların kapanmasında da çok etkili sonuçlar doğuracaktır. En iyi fazlalıklarınızı bu modelle saklayabilirsiniz.

Prenses gelinlik modellerinde önümüzde ki sezonun trendlerini incelediğimiz zaman, gelinliklerin üst kısımlarının tamamen taşlarla süslü olduğunu görmekteyiz. İnce, pırlantaya benzeyen taşlar sayesinde gelinliğiniz ışıl ışıl parlayacaktır. Etek kısımlarında da bu taşlara farklı bir yöntemle her tarafına değil de aralıklı olarak dağıtılmış bir şekilde yer verildiğini görmekteyiz.

Prenses gelinlik modellerinin dekoltelerine gelecek olursak straplez olan üst kısımlar genelde askısız olduğu için dekolteler göğüs bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Sezonun en çok tutulan gelinlik rengi ise yine ‘’Ekru’’ rengidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir