3D Duvar Kağıtları

Posted on

Yavaş yavaş evlerimize giren 3D duvar kağıtları evimizin dekorasyonuna şıklık ve tarz katıyor. Özellikle 3D duvar kağıtları küçük mekanlar başta olmak üzere her türlü mekana farklılık katıyor. İsteyen herkes artık 3D duvar kağıtlarına kolaylıkla ulaşabiliyor. Aynı zamanda duvar posteri de denilen bu ürünler ile evlerinize değişiklik getirebilirsiniz.

En güzel manzara resimlerinin içerisinde yaşıyormuş gibi olmak istemez misiniz? Salonunuzun bir duvarında eşsiz güzellikte bir şelalenin akması ya da mükemmel bir kiraz ağacı ormanı olması yaşadığınız mekanlarda geçirdiğiniz vakitlerin çok daha zevkli olmasını sağlayacaktır.

3d-duvar-kağıtları

3D Duvar Kağıdı Fiyatları

3D duvar kağıtlarının fiyatları çok yüksek meblağlar değildir. Normal duvar kağıdı fiyatları ile 3d duvar kağıtları fiyatları arasında aslında çok bir fark yoktur. Bundan dolayı 3d kağıtlar daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Duvarınızda manzara resimlerinin yanı sıra normal desenlerde de 3d duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Özellikle taş duvar desenli 3D duvar kağıtları en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünleri isterseniz internet üzerinden sipariş verebilir, isterseniz de bir dekorasyoncu ile anlaşarak ondan da temin edebilirsiniz.

3d-duvar-kağıtları-3

İstediğiniz Ölçülerde Manzaralar Sizinle

Eğer normal desenler yerine manzara ya da sevdiğiniz resimleri duvarınıza 3d olarak yapmak istiyorsanız pek çok firma size bu konuda hizmet vermektedir. İstediğiniz ölçülere göre 3d duvar kağıdı yaptırabilir ve evinizin istediğiniz duvarına uygulatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir