Android İçin En İyi Şifre Yöneticileri

Posted on

Şifre yöneticileri giderek daha popüler hale geldi. Özellikle de gördüğümüz saldırılarda Yahoo, Target, Ubuntu, Steam ve çok daha fazlası var. Güvenli olmanız gereken en önemli cihazlardan biri akıllı telefonunuzdur. Bunu akılda tutarak, bunlar Android için en iyi şifre yöneticileri. Kullanıcıların güçlü parolalar oluşturmasına ve hepsini tek bir yerde tutmalarına izin vererek kullanım kolaylığı.

Bir şifre yöneticisinin arkasındaki fikir basittir. Kodu tekrar tekrar tahmin etmek ya da çevrimiçi ziyaret ettiğimiz tüm siteler için birden çok oturum açmayı hatırlamak zorunda kalmamak yerine, bir yöneticinin sizin için yapmasına izin verin. Her sitede aynı şifreyi kullanıyorsanız, bu uygulamalardan birine ihtiyacınız var. Bu, saldırıya uğramanıza mı uğrayacağına dair bir soru değil, zamanı geldi.

Parola Yöneticilerine özellik de yüklenir. Çoğu sizin için güçlü bir şifre oluşturur, kaydeder, otomatik giriş formlarını doldurur ve hatta masaüstünüzle senkronize olur. Anlamı, ne yapıyor olursanız olun, geliştirilmiş güvenlik ve kolay erişim. Daha fazla ayrıntı ve bugün denemeye değer bazı büyük yöneticiler için okumaya devam edin.

2017’de siber güvenlik öncelikli olmalıdır. Bu da zayıf şifreler veya aynı şifreyi tekrar tekrar kullanmanız artık şifreyi kesmeyecektir. Bilgisayar korsanları bir hesaba erişirse, yaptıkları her şeyi devralabilirler. 2016’daki araştırmalar, milyonlarca kişi hala şifre olarak “şifre” gibi şeyleri kullandığını gösteriyor. Her site için aynı olanından bahsetmiyorum. Aslında, “123456” 2016 yılında en çok kullanılan parolaydı. Bu çok kötü.

Eğer yukarıdaki kategoriye girerseniz, biz yardım etmek için buradayız. Her site için farklı olan son derece güçlü bir şifre oluşturmak kolay olabilir ve bunları da depolamak çok kolay. Bir yönetici buraya gelir. Aşağıda en iyi seçeneklerden bazılarının bir listesi var ve aşağıdaki slayt gösterimiz daha fazla ayrıntıya giriyor. İndirme bağlantılarıyla birlikte bugün bir tane denemek.

Android için En İyi Şifre Yöneticileri

  • LastPass
  • 1Password
  • Keeper
  • Dashlane
  • Enpass
  • SafeInCloud

Bu uygulamalar sizin güvenliğinizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir