Andorid Tren Simülasyon Oyunu: Trainz Driver

Bu yazıda sizlere android markette bulunan bir Tren Simülasyon oyununu tanıtacağız. Bu Tren Simülasyon Oyununun adı: Trainz Driver

Trainz Driver grafik olarak yüksek grafik özelliklerine sahip. Bu yüzden oyunlardan gerçekçilik bekleyen oyunseverlerin sevebileceği bir oyun. Oyundaki amacımız bizim sürdüğümüz treni bir sonraki istasyona kadar sorunsuz ulaştırmak. Bir sonraki istasyona ne kadar yol kaldığını oyun ekranından görebilirsiniz.

Oyunda bir çok kamera açısı var. Bu farklı kamera açılarını kullanarak trenin içini ve dışını görebiliyorsunuz. Tren içi kamera açısı ise size bir makinistin gözünden tren yönetimini gösteriyor. Tren dışı kamera açılarını kullanarak da eşsiz manzaraların keyfine varabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden 10.000 den fazla indirilme sayısına ulaşmış Trainz Driver toplam 3,5 puan almış. Trainz Driver Tren Simülasyon Oyununu yüksek grafik özelliklerini destekleyebilecek Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note gibi üst düzey telefonlarda oynamanızı tavsiye ediyoruz.

android-train-driver

Aşağıdaki link yardımıyla bu gerçekçi Tren Simülasyon oyunu 2.414$’a indirebilirsiniz. Aşağıdaki videoda size oyun hakkında daha fazla fikir verebilir.

Google Play Store Trainz Driver İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting