Android Cihazlar İçin Tavla Oyunu

Dünyanın en eski zeka oyunlarından olan Tavla, artık Android cihazlarda. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu oyunu Android cihazlarda da artık oynayabilirsiniz. İran kökenli oyunlardan bir tanesi olan tavla oyunu ülkemizde de uzun yıllardan beri en çok oynanan oyunlardan birisi olmuştur. Oynayanın bu kadar çok olması sebebiyle bir de bunun üzerine teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile birlikte dijital ortamlarda da görmek mümkün oluyor.Google Play Store mağazasında şimdiye kadar yabancı versiyonları olan oyunun Türkçe versiyonu TTNET aracılığı ile Play Sotre’da yerini aldı. Google Play Store ‘ da şimdiye kadar yayınladıkları uygulamalar ile bir çok kişinin beğenisini kazanamayan ttnet bu oyun ile bu imajını düzeltmeyi hedefliyor.

Oyun tek yada çift kişi oynanmakta. Tek kişilik oyunda cihazınız ile oynayabilirsiniz. Gayet mantıklı oynayan bilgisayara karşı oyunu kazanmanız oldukça zor. Çift kişilik oyunda ise aynı telefonda arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Skor kısmında ise oynadığınız oyunların geçmişini görebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunu diğer oynayan kişilerin arasında kaçıncı olduğunuzu da öğrenmeniz mümkün.

 Google Play Store mağazasından bu uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Android Tavla Oyunu ile keyifli vakit geçireceğinizi umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting