Android Sahte Arama ve Kısa Mesaj Uygulaması

Pek çok kullanıcının epey işine yarayacak türden bir uygulama olduğunu Google Play Store’ daki 4,5 gibi yüksek oy oranıyla da anlayabileceğimiz Fake Call & SMS’ in ilginç yetenekleri var. Rehberinizde kayıtlı olan herhangi bir numaranın sizin belirlediğiniz saate veya saatlerde sizi arıyormuş gibi göstermesini sağlayan, sahte aramalar yapan uygulama aynı zamanda sahte SMS’ de gönderiyor.

Oldukça zor durumlardan kurtulmanızı sağlayabilecek türden bir uygulama olarak Google Play’ de yer almaya başladığı kısa süre boyunca ciddi indirilme oranı yakalamış durumda. İstediğiniz herhangi bir kişiyi rehberinize kaydederek istediğiniz saatte size sahte çağrı göndermesini sağlayabileceğiniz gibi, olan kayıtlı kullanıcılardan da aynı şekilde sahte çağrı gönderebiliyor. Dahası yine ayarladığınız bilgiler üzerine size sahte SMS’ te gönderebilen uygulama, 15 dakikalar üzerinden periyodik sürelerle ayarlanabildiği gibi, sizin istediğiniz bir zaman kurulabilme özelliğine de sahip.

Kişiye özel arama uyarı seslerini de bu sahte çağrılarda kullanabilmeniz, sizlere daha önce telefonunuzda olan özel arama seslerinden birini kullanarak çevrenizdeki kandırmak istediğiniz kişiler üzerinde inandırıcı bir etki yaratmanızı olanaklı kılıyor.

Oldukça işe yarayan bir uygulama olduğu indirilme oranı ve kullanıcıların verdiği yüksek oy oranı ile belli olan uygulamaya, oldukça ihtiyaç varmış! Tam o gereken anda telefonunuzun çalmasına ihtiyacınız varsa sizinde mutlaka denemeniz gereken Fake Call & SMS, yapacağınız ufak şakalar içinde hayli kullanışlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.