F18 Carrier Landing: Android Uçak Simülasyon Oyunu

Bu yazıda sizlere android işletim sistemini kullanan cihazlarınızda oynayabileceğiniz gerçekçi görsel efektlere sahip, aksiyon ve macere dolu bir oyunu tanıtacağız. Oyunun adı: F18 Carrier Landing

Adından anlaşılabileceği gibi oyun bir uçak simülasyon oyunu. Oyunda kullandığımız uçak ise F18 savaş uçağı.

Yüksek grafik özelliği ve sensörleriyle gerçekçi bir uçak kullanımına hazır olun. Oyunun içinde toplam 12 bölüm var. Bu bölümlerin her birinde size farklı görevler veriliyor. Alacağınız görevler çok çeşitli. Kimi zaman uçağı pistten kaldırma antrenmanları yaparken kimi zaman da düşman araçlarını patlatmanız isteniyor.

Oyunda iki çeşit mod var. Birisi bahsettiğimiz görev modu diğeri ise serbest mod. Bu serbest modda harita üzerinde serbestçe uçabilir çeşitli akrobatik hareketleri deneyebilirsiniz. Oyunda bir de tekrar izleme özelliği var. Bu özellik sayesinde tek tıkla oyunda yapmış olduğunuz hareketleri izleyebiliyorsunuz.

android-uçak-oyunu

Oyun ana menüsünde bulunan radyo bölümünden oyun esnasında dinlemek istediğiniz müziği seçebilirsiniz. Android market üzerinde 100.000 den fazla indirilme sayısına ulaşan ve toplamda 4,3 puan alan bu gerçekçi savaş uçağı simülasyonunu ücretsiz ve ücretli şekilde olmak üzere iki şekilde indirebilirsiniz.

Ücretsiz sürümde uçakta kullanabileceğiniz aletler ve süre kısıtlı. Bu süre ve alet kısıtlamasını 2.24$ ödeyerek kaldırabilirsiniz.

F18 Carrier Landing Ücretsiz Sürüm İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

F18 Carrier Landing Ücretli Sürüm İndirme Linki: Buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting