Fobito Android Uygulamasını Denediniz mi?

Denemediniz mi? Yok artık. Nasıl denemezsiniz. 🙂 Türk programcılarının geliştirdiği bir uygulama bu. Sizlere daha detaylı bilgi vermek için bu başlığı açıyorum. Bilindiği gibi artık akıllı telefonlar ile hayat daha da bir kolay. Eğlenmek, işleri halletmek ve daha bir sürü ihtiyaçları karşılayan bu akıllı telefonların en büyük özellikleri ise uygulamaların olması. Uygulamalar sayesinde de bir çok kişi hem gün içerisinde işlerini internet üzerinden hallediyor hemde hayatının kolaylığını sağlıyor. Bugün ise sizlere Fobito Android Uygulamasından bahsedeceğim.

Peki nedir bu Fobito Android Uygulaması?

Fobito Türk uygulama geliştiricilerinin ortak olarak yaptığı bir Oyun uygulamasıdır. Yani artık Fobito ile sizlerde Google Play Store’da oyun aramanıza gerek kalmayacak. Tüm sevilen oyunları bu uygulama sayesinde binlerce oyunu indirip oynayabileceksiniz. Fobito akıllıca düşünülmüş ve sağlam geliştirilmiş bir uygulamadır.

fobito

Bilindiği gibi Android akıllı telefon veya tablete sahip tüm herkes Google Play Store’dan oyun indirmekte. Bu oyunları tek tek aratarak indirmek yerine sizlerde Fobito’yu kullanarak daha kullanışlı ve daha kolay yoldan bu oyunları edinebilirsiniz. En güzel ve en yeni oyunları keşfetmenize olanak sağlayan Fobito uygulaması sayesinde Android markete eklenen ve henüz çok fazla insanın oynamadığı güzel oyunlara erişme imkanı bulacaksınız.

 Bir Sosyal Ağ projesi olarakta karışımıza çıkan Fobito Uygulaması sizlerinde cihazınızda olması gereken bir uygulama. Hemen Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Fobito Android Uygulaması İndir

Resmi Web Sayfası : http://www.fobito.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting