Gangnam Style Artık Android’de

Dünyayı kasup kavuran ve Youtube’da en çok izlenilen video olan Gangnam Style artık Android‘de. Gangnam Style artık her yerde ve sosyal medya’da paylaşım rekorları kırmaya devam ediyor. Bunu da bazı kişiler ticarete döktüler. PSY, Güney Kore’nin başkenti Seul’da bulunan zengin mahallesini tiye aldığı şarkısı Gangnam Style ile dünyanın son dönemde en popüler insanı olmayı başardı. Dünya çapında oldukça ilgi gören bu şarkı şimdide Android tabanlı mobil cihazlarda duvar kağıdı olarak yayınlandı.

İnteraktif duvar kağıtları, Android kullanıcıları içinde geliştirildi ve ne zaman bir e-mail veya sms alsanız harekete geçiyor. Bu uygulamada çeşitli ayarları yapmakta mümkün oluyor. Gangnam Style klibindeki bir sahneyi bu ayarlar ile telefonunuz sizi yeni bir ileti ile uyarması için seçebiliyorsunuz. Ayrıca parçada yer alan ‘sexy lady’ kısmını, telefonunuzun standart uyarı sesi olarak ayarlanabiliyorsunuz.

Hareketli duvar kağıdı olarak gelişitirilen bu uygulamayı sizlerinde seveceğine eminiz. Google Play Store‘dan bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting