Grand Theft Auto: Vice City 6 Aralık’ta Androide Geliyor

GTA oyununu herkes en azından bir kere oynamıştır.  Eğer sizde bu oyunu Androidlerde görmek isterseniz size mutlu haberimiz var. Bu oyunda sizlerinde anılarınız var ise yakında Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary olarak yeniden yaşamak için bir şans olacak. Vice City 6 Aralık’ta Android cihazlar geliyor. Efsane oyunlar arasında yer alan GTA oyunu 6 aralık’ta Android tabanlı elektronik aletlere gelecek. Grafiklerin geliştirilip tekrardan piyasaya sürülmesi de sevindirici bir haber. Oyunu yerli yüksek çözünürlüklü grafikler ve güncellenmiş karakter modelleri ile oynayabileceksiniz. Bunun yanında ışık efektleri de yer alacak.

Bu oyun için gelince, Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary güncelleştirilmiş, daha hassas ateş ve hedefleme sistemi ve tamamen özelleştirilebilir bir denetim düzeni yer alacak.

Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary Edition sadece 4,99 $ satışa çıkacak. Google Play Store mağazasından bu oyuna sahip olabilirsiniz. Ayrıca Rockstar Games göre, aşağıdaki cihazlar için kullanılabilir olacaktır:

Apple iOS Devices: iPad, iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4th & 5th Generation

Android Phones: Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Android Tablets: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.