Rovio’nun yeni oyunu Bad Piggies yayında

Dünyanın en popüler mobil oyun şirketlerinden olan Rovio yeni oyununu piyasaya sürdü. Yeni oyunu Android ve iOS’e hemen indirmek için haberimizin devamını okumanızda fayda var.

Mobil oyun dünyasının sayılı oyunlarından olan Angry Birds‘ün yapımcısı Rovio, yeni bir oyun ile karşımıza çıktı. 27 eylül’de çıkarılacağı duyurulan oyunun beklenildiği gibi bugün çıktı. Rovio’nun Bad Piggies adını verdiği yeni oyun tüm dünyada tanıtıldı. Rovio, Amazing Alex‘ten sonra şimdi de Angry Birds’teki pis domuzcukların baş rolde olduğu bir oyunla karşımızda. Oyun dün Appstore ve Google Play’de aynı anda çıktı. Şimdiden milyonlarca indirme başarısını gösterdi.

Oyunda bu kez domuzlar fırlatmaya veya onları öldürmeye çalışmıyoruz. Amacımız verilen ekipmanları kullanarak bir araç yapmak ve sevimli yeşil dostlarımızı istenen hedefe ulaştırmak. Farklı bir oyun karşımızda bu sefer. Diğer Rovio oyunlarından tek farkı öldürmek değil yerleştirmek :).

Bad Piggies oyunu son derece eğlenceli ve yaratıcı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Şimdilik Android ve iOs modellerinde yerini alan  Bad Piggies ilerleyen günlerde  Mac, Windows 8 ve Windows Phone 8 sürümleri de yayınlanmış olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting