Bende Özledim Dizisi Oyuncuları

Posted on

Veeeeeeeeeeee Efsane geri dönüyor. Bugün aldığım en mükemmel haberi paylaşmak istiyorum sizlerle. Bildiğiniz gibi mükemmel bir dizimiz vardı bizim. Neydi o? Tabi ki Leyla ile Mecnun. Şuanda Türkiye’de yapılmış hatta dünya genelinde yapılmış en iyi 3 veya 5 absürd komedi dizilerinden bir tanesidir. Elle gösterebiliriz yani o derece. Neyse efendim bilindiği gibi Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı ve kaldırılma sebebi malum herkes biliyor. Ancak medyaya yansıtılmıyor. Tabi biz Leyla ile Mecnun Neden Yayından Kaldırıldı sorusu üzerine durursak şunu söylemek istiyoruz. Leyla ile Mecnun Gezi Parkında yaşanılan olaylardan dolayı yayından kaldırıldı! Ancakkkkk unutmayın ki bu dizi biter yenileri gelir. İşte bugün ki aldığım en güzel haber buydu. Bende Özledim Dizisi yakında başlayacak ve bizlerde komediye kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Yaklaşık 3 sezondur devam edilen bir dizi ve reyting rekorları reklam gelirleri ve sayılamayacak şekilde başarılara imza atmış bir dizi sadece yayından kaldırılma nedeninin reyting ve izleyici kitlesinin azaldığını düşünülmesi üzerine kaldırılması biz ve oyuncuları ortada afedersiniz piç gibi bırakmıştır efendim. Biz bu dizi ile absürd komedinin yada gerçek mizahın! nasıl olduğunu öğrendik. Karikatürlerde yapılan espirileri artık televizyonda da duyabildik! Böyle güzelim dizinin yayından kalkması herkesi üzmüştü ama sevilen haber gün itibariyle geldi efenim. Leyla ile Mecnun kadrosu yeni dizi de yani Bende Özledim dizisinde buluşuyor. Hemde tam kadro. Hiç dağılmadan! Hemde herkese inat.

bende-özledim-dizisi

Şimdi Bende Özledim dizisinin konusu, Bende Özledim dizisi oyuncuları, Bende Özledim dizisi hangi kanalda yayınlanacak, Bende Özledim dizisi saat kaçta, Bende Özledim dizisi Fragmanı izle ve Bende Özledim dizisi nerede çekiliyor gibi soruları yanıtlamak istiyoruz sizlere.

Bende Özledim dizisi Ekim ayından itibaren Star TV’de yayınlanacak. Onur Ünlü yine çekimlerin başına geçiyor. Aynı zamanda Burak Aksak’da yazmaya devam edecek! Bende Özledim dizisi şimdiden en çok beklenen dizilerden oldu ve benimde içim kıpır kıpır olmaya başladı. O efsane kadro yine Bende Özledim ekibinde olacak!

Bundan böyle Ali Altay ve ekibini yeni dizisinde görmüş olacağız!

One thought on “Bende Özledim Dizisi Oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir