Daha Fazla Pokemon Yakalamanızı Sağlayacak Uygulamalar

Posted on

Pokémon Go çılgınlığı her geçen gün büyüyor. Oyun, geçtiğimiz hafta ilk olarak Avustralya’da sunulmasına rağmen büyük bir hit yakaladı. Henüz tüm dünya’da faaliyette olmamasına rağmen kullanıcılar bir şekilde oyunu indirip oynamaya başladı bile.

Oyunda Pokémon yakalamaya çalışırken bir çok oyuncu ile karşılaşabiliyoruz. Binlerce kişinin aynı anda Pokémon avına çıkması ile birlikte tatlı süprizler’de ortaya çıkıyor.

Pokemon yakalamanız için sizlere yardımcı olacak uygulamaları listeledik.

pokemon-yakalamak

GoChat Pokémoncuları Buluşturuyor

Oyuncular, oyunu oynarken uygulama içinde iletişim eksikliği bulunuyor ve buda pokemoncuları bir araya getiremiyor. Bundan dolayı da birbirinden habersiz Pokémon avına çıkmış oluyorlar ki buda iletişim eksikliğine sebep oluyor. GoChat ile Pokemon avlayan diğer kullanıcılar ile buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Püf noktalarınında paylaşıldığı uygulamada daha fazla Pokémon yakalama şansınızda var. Kısacası Pokémon avında olanlar ile birlikte iletişim ve sohbet sağlayarak daha fazla Pokémon yakalamanıza fayda sağlayacak uygulama.

Pokeİnfo Pokemonların Özelliklerini Gösteriyor

Pokeİnfo uygulaması, yakaladığınız Pokemonların özelliklerini bizlere gösteren bir uygulama. Uygulama’nın özellikleri arasında ;

  • Tüm jenerasyon Pokemonları görmemiz mümkün.
  • Hangi Pokemon’un nasıl evrimleşebileceğini yine uygulama sayesinde görebilirsiniz.
  • Pokemonların güçlü/zayıf/etkisiz olduklarını karşılaştırabilirsiniz.
  • Bir Pokemon oyunu sırasında yakaladığınız Pokemonları işaretleyerek, takımınızı önceden oluşturup eksiklerinizi kolayca inceleme fırsatınız bulunuyor.

Uygulama’nın maalesef Türkçe desteği yok ama oyunun popüler olması ile birlikte Türkçe desteği gelecektir.

Fake GPS for Pokemon Go Uygulaması ile Avustralya’da Pokemon Yakalayın

Bu uygulama sayesinde tek tuş ile Avustralya’ya gidebilirsiniz. Böylece Pokemon yakalamak daha da basit. Konumunuzu değiştirerek, yakalamak istediğiniz Pokemonlara kolayca sahip olabilirsiniz. Basit arayüzü bulunan uygulama’da kullanıcılar hızlı şekilde işlem gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir