Digitalzone’da Dijital Pazarlama Alanındaki Konular Ele Alınıyor

Posted on

Digitalzone (eski bilinen adı ile SEOzone) adlı etkinlik Türkiye’de ilk defa 2013 yılında gerçekleştirilmişti. Bu yıl 5. defa ülkemizde yapılacak olan bu etkinlikte yine SEO alanındaki gelişmeler ele alınacak. Ancak bu yılın diğer yıllardan farkı 360 derece dijital pazarlama, teknik SEO, mobil ve dijital pazarlama, PPC ve outbound marketing gibi konulara da yer verilecek olması olacak.

Zeo Agency ekibinin düzenleyeceği etkinlik bu yıl 20-21 Ekim tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Ünlü isimlerin yer alacağı bu etkinlikte uluslararası bir etkinlik deneyimi ziyaretçileri karşılıyor olacak. Her geçen yıl katılımcı listesini ve işlenen konuları genişleten etkinlik içeriğini giderek daha da zengin hale getirmeye devam ediyor. Digitalzone etkinliği kapsamında bu yıl ünlü ve profesyonel isimlere yine ağırlık verilecek.

2 Gün Sürecek Etkinliğe Sayısız Katılımcı Dahil Olacak

20 Ekim Cuma sabahı kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Digitalzone’17 etkinliği Yiğit Konur ve Judith Lewis’in açılış konuşması ile başlatılacak. Açılış konuşmasından sonra ise etkinlik MobileMoxie ekibinden Emily Grossman’in “Mobil Deneyimi Yeniden Tasarlamak: PWA & JS Framework’leriyle Hızınızı Katlayın” başlıklı sunumu ile sürecek.

Etkinlik boyunca sahne alacak isimler arasında ise Millie Ismail, Samuel Scott, Fatih Özkösemen, Kaspar Szymanski, Michal Magdziarz gibi isimler bulunacak. Mobil dünyaya da ağırlık vereceği söylenen Digitalzone’17’de yeni nesil dijital pazarlama stratejileri ile ilgili uzmanlar büyük sırlarını paylaşacaklar.

Ekipler de Katılım Gösterecek

20-21 Ekim tarihleri boyunca sürecek olan etkinlikte uluslararası bir deneyim elde edebileceksiniz. Tek günlük ya da 2 günlük bilet alarak giriş yapabileceğiniz etkinliğe dilerseniz ekibiniz ile birlikte de katılabileceksiniz. Şirketiniz adına 3 ya da daha üzeri bir sayıda katılım göstermeyi planlıyorsanız size uygun kategorilerde yer alan grup alımlarına göz atabilirsiniz.

Etkinliğin Hilton Bomonti Hotel Şişli bölgesinin yakınlarında olması ise yurt dışından katılım gösterecek olan ziyaretçilerin konaklama konusunda da sorun yaşamamasına yol açacak. Konaklama konusunda, Digitalzone Meetups ve Digitalzone Conference organizatörü olan Zeo ekibi ile de iletişime geçerek öneri ve destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir