Dijital Kanallarda İsteklerinize Uygun Kanalları İzleyin

Posted on

Ülkemizin dijital yayın platformu olan D-Smart, her geçen farklı kampanyalar ile müşterilerine değişik alternatifler sunuyor. Eğer siz de D-Smart üyesi olmak isterseniz, Dsmart için Yeni abonelik üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede zahmetsiz ve uygun fiyatlar ile TV izleme olanağına kavuşabilirsiniz.
İnsanların TV izleme alışkanlarını değiştiren dijital yayıncılık platformlarından olan D-smart, 2007 yılından bu yana ülkemizde TV hizmetleri yanında sunduğu internet paketi seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Elbette uydu yayınları takip ederek TV’de iyi programlar bulunabilir. Ancak TV izlerken son çıkan ve gişelerde izleyici rekorları kırıp yüksek hasılat eden filmleri izleyebileceğiniz özel kanlar da bulunuyor. Bu kanalları ve filmleri takip etmek zannedildiği kadar pahalı değil ve birçok farklı kanalı aynı anda izleyebilme fırsatı veren paketler D-Smart ile sağlanıyor. İsteyenler film seçenekleri ile sinem alışkanlıklarını bir yana bırakıyorken spor ve özellikle de futbol maçlarını takip etmeyi sevenler Avrupa Kupası maçlarını D-smart kanalları ile takip edebiliyor. Seçenekler arasında hem sinema paketi hem de spor paketini bir arada bulabileceğiniz paketler de bulunuyor. TV başında zaman geçirmeyi seçenler bu kanallar ile eğlenceli zaman geçirmenin garantisini alabiliyor. Normal kanallarda olduğu kadar reklam görüntüleri olmadan; daha fazla alternatif film, dizi, spor programı seçeneğinin bulunduğu kanalları takip ederek ailece TV izleme keyfini sizlerde abone olarak yaşayabilirsiniz. Abone olmak için yeniabolelik.com sitesini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır. Siteye iletişim bilgilerini bırakıyorsunuz, sonrasında hem bilgi vermek, TV paketleri konusunda bilgilendirmek hem de aboneliğinizin başlatılması için aranmayı bekliyorsunuz.

kurulum-tv-img

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kişilerin istekleri doğrultusunda yayın yapan kanal seçiminin dijital yayıncılık ile evlere ulaşması önem kazanmaya başladı. Ülkemizde zaten yüksek olan TV izlenme oranları ile izleyicilerin ilgi alanlarına yönelik kanalları sağlayan D-Smart, sağladığı seçeneği bol kanal paketleri ile her geçen gün abone sayısını da artırıyor. TV paketleri ile beraber internet bağlantısı için de cazip paketleri kullanıcılara sağlamaya başladı. Hem Türk Telekom hem de Süperonline alt yapısını kullanarak çok geniş bir kitleye hızlı internet paketleri sağlanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir