Dobry&Gaming Kinguin Tarafından Satın Alındı

Dobry&Gaming Kinguin Tarafından Satın Alındı

Posted on

Dijital oyun mağazaları arasında yer alan ve dünyaca üne sahip firma Kinguin yeni bir atak daha gerçekleştirdi. Kinguin mağazası bu kez de Dobry&Gaming’i satın aldı. Bundan birkaç ay önce konuşulmaya başlanan haber kesin bir şekilde netleşince gözler Kinguin dijital oyun mağazasına çevrildi. Bu satın alış sayesinde 2016 yılına bomba gibi düştü.

Dobry&Gaming birçok oyun severin yakından takip ettiği ve bildiği bir Counter Strike: Global Offensive takımı olmaktadır. Dünyada büyük yankı uyandıran bu takım geçtiğimiz gün Kinguin mağazası tarafından satın alındı. Satış işlemleri resmi bir şekilde gerçekleştirilerek imzalar atıldı. Bunun sonucunda da satın alma işlemi tüm dünyaya ve oyun severlere açıklandı.

Kinguin son dönemlerde yapmış olduğu kampanyalar neticesinde sadece ABD ve Avrupa’da değil; ülkemizde de yankı uyandıran bir platform haline gelmişti. Dobry&Gaming’i satın alıp bünyesine kattıktan sonra açıklamalarda bulunan mağaza amaçlarının dünya çapındaki en iyi takım olma şansına erişebilmek olduklarının altını çizdi. Çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Kinguin’in neler yapacağı merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir