Doom Satışa Sunuldu

Posted on

Çocukluğumuzun en ilgi çekici ve eğlenceli oyunlarından birisi olan Doom oyununu birçoğumuz oynamışızdır. Doom hem ilgi çekici bir oyun olması hem de oldukça eğlenceli bir oyun olması sebebiyle bizleri ekrana kilitlemeye yetiyordu. Geçtiğimiz sene içerisinde Doom oyununun yeni bir oyunu çıkacağı haberi tüm oyun severleri heyecanlandırmıştı. Merakla beklenen zaman geldi çattı ve Doom oyununun yeni sürümü oyun severler ile buluştu.

Bir First Person Shooter yani FPS oyunu olan Doom geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Oyunun hem Xbox, hem bilgisayar, hem de Playstation için sürümleri bulunmakta. Sizlerde istediğiniz platformda bu oyunu satın alıp oynayabileceksiniz. Oyunun amacı cehennem tarzı bir yerde başlayan kahramanımızın kötülükleri ve iblisleri temizlemesidir. Her seviyede farklı ve zorlu yaratıklar karşımıza çıkıyor ve onları öldürmeye çalışıyoruz. Doom ilk 3 oyunun da bu konuyu devam ettirmişti. Fakat son çıkan modern Doom oyununda bu durumun biraz değiştiğini ve senaryonun farklı bir hal aldığını söyleyebiliriz. Oynanış olarak birçok değişiklikten geçen Doom, Multiplayer yani çok oyunculu seçeneği ile harika bir oyun olacağa benziyor. Bu seçenek ile arkadaşlarınız  ve topluluk ile Doom keyfini doyasıya yaşayabilir, bütün kötülükleri beraber temizleyebilirsiniz.

Doom Playstation Store üzerinde iki farklı paket ile satışa sunuluyor. Bunlardan birincisi olan standart paket 209 TL’den satılırken, Digital Deluxe paket ise 329 TL fiyat etiketi ile oyun severler ile buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir