2012 Kpss Lisans Sonuçları Açıklandı Tıkla Öğren

7-8 Temmuzda yapılan herkesin merakla beklediği 2012 Kpss lisans sonuçları bugün ÖSYM tarafından Ösym’nin resmi internet sitesinde yapılan duyuruyla saat 16.00 gibi açıklandı. Binlerce öğretmen ve adayların merakla beklediği sonuçlar açıklandı sizde sonucunuzu öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak 2012 Kpss Lisans Sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Ösym kopya ihtimalini değerlendirerek 2012 KPSS Lisans Sonuçlarını biraz ağardan alarak ciddi bir titizlilikle okudu ve sonuçları yaklaşık 1 ay sonra açıkladı.

Sizde sonuçları öğrenmek için Ösym’nin resmi sitesine buradan gidebilirsiniz.

Sonuçları öğrenebilmek için Tc kimlik numarası ve Ösym aday şifrenizin olması gerekmektedir. Sınav sonuçları yalnızca Ösym‘nin resmi internet sitesinden öğrenilebilecek ve adayların adreslerine herhangi bir sonuç gönderilmeyecektir.

Not: 2012-KPSS Lisans Sınavı’nın İstatistik Testi Temel Soru Kitapçığı 10. sorusu ve Kamu Yönetimi Testi Temel Soru Kitapçığı 5. Sorusu yapılan incelemede ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından hatalı olduğu tespit edilmiş ve alınan kararda bu soruları cevaplayan tüm adayların bu sorulardan tam puan aldıkları belirtilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting