24 Mart YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Bilindiği gibi yarın öğrenciler YGS sınavına nam-ı diğer adı ile eski ÖSS sınavına girecekler. YGS sonuçlarını ve YGS sonuçları ne zaman açıklanacak ve 24 Mart 2013 YGS 1 sonuçları açıklanma tarihi konulu sayfamızdan yapılan YGS sınavı hakkında detaylı bilgi edinebileceksiniz bu sayfamızdan.

Artık hayat bir sınav olmaya başladı. ÖSS KPSS derken şimdide YGS saçmalığı ile karşı karşıyayız. Sizlerde biliyorsunuz artık üniversite sınavlarında 2 aşamalı sistem uygulanıyor. İl aşaması 24 Mart tarihinde yapılan YGS sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak diye merak edilecek. Bizde okurlarımızı bilgilendirmek adına bu makalemizi sizlere açmış bulunduk. YGS sınavı ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olalım hep birlikte.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yapılan YGS sınavının sonuçları sınavdan sonra 15-20 gün içerisinde açıklanması beklenmektedir. Tarihsel olarak bakarsak Nisan ayının 2. Haftası YGS sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Bu tarihe yakın tarihlerde sınav sonuçları ÖSYM merkezinin resmi web sayfasından duyurulacaktır.

ygs-lys-tercih

Belirli zaman aralıklarında sonuc.osym.gov.tr web sitesini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz.

“24 Mart 2013 YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak”

konusundaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


ssd hosting