Evimdekiokul.com Örnek Dersleri

Evimdekiokul.com Türkiye’de ilk defa uzaktan canlı yayın eğitim hizmeti veren, MEB onaylı e-okul hizmettir. Dijital teknolojiyi kullanarak işitsel ve görsel tasarımlarla zenginleştirilmiş bu sistem öğrenci merkezlidir.  Canlı yayın dersleri ve online öğrenci katılımı imkanı sağlayan bu hizmet, Türkiye de eğitim alanında bir ilki gerçekleştirmiş ve eğitimin olmazsa olmazları arasında çoktan yerini almış görünüyor. Öğrencilerin eğitim sistemine yönelik tüm beklenti ve şikayetleri göz önünde tutularak bu sistem kurulmuştur.

Ayrıca Evimdekiokul.com’un sosyal medyada da yaptığı çalışmalar ve öğrencilere yönelik çalışmaları da göz ardı edilemeyecek kadar mükemmeldir. Facebook ve Twitter  üzerinden gerçekleştirdiği yarışmalar sürpriz hediyeleri ile devam ediyor. Sosyal medya yarışmalarımıza katılıp, kazanan tüm öğrencilerimize kontör hediyeler veriyoruz.

Evimdekiokulhaber.com adresinde önemli bir alt sitesi olarak tüm kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu sitede öğrenciler sistemde kayıtlı olan ücretsiz ders örneklerini inceleyebiliyor hatta yorum ve öneriyle sistemi destekliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.